Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality aneb co se u nás děje > INFORMACE K MOŽNOSTI NÁVŠTĚV V DOMOVĚ PRO SENIORY POD SKALKOU OD 25. 4. 2022

INFORMACE K MOŽNOSTI NÁVŠTĚV V DOMOVĚ PRO SENIORY POD SKALKOU OD 25. 4. 2022Prosím, myslete na to, že vstupujete do prostředí, kde je vysoký počet osob, které jsou náchylné k horšímu průběhu onemocnění COVID-19.

 

 Návštěvní hodiny:                   9:00 – 17:00

Mimo tyto hodiny nejsou návštěvy možné (pouze na základě domluvy se sociálními pracovnicemi nebo ředitelkou Domova).  

 

PRAVIDLA NÁVŠTĚVY:

  1. Do Domova pro seniory Pod Skalkou bude návštěvník vstupovat pouze hlavním vchodem.
  2. U vstupu si musí návštěvník vydesinfikovat ruce.
  3. Návštěvník musí používat VLASTNÍ ochranné pomůcky – předepsaný je minimálně respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu. Respirátor musí mít návštěvník nasazený přes nos a ústa po celou dobu návštěvy a musí být nasazen v celém areálu Domova pro seniory Pod Skalkou vč. venkovních prostor. Respirátor musí být nový, nesmí vykazovat známky používání (jinak ztrácí ochrannou funkci). Pokud bude v průběhu návštěvy zjištěno, že návštěvník nemá respirátorem řádně zakrytý nos a ústa, bude návštěva ihned ukončena.
  4. Pokud jde návštěvník do pokoj k uživateli, musí jít přímou cestou. Je zakázáno se pohybovat v jiných částech Domova, než je přímá cesta k uživateli a zpět.
  5. Návštěvník se bude snažit sahat na co nejméně věcí.

 

Prosíme, nechoďte do Domova na návštěvu v případě, že vykazujete některý z příznaků COVID-19 nebo jste byl/a v kontaktu s nakaženým a dále pokud máte jakýkoliv typ viróz.

 

Pravidla návštěv se mohou změnit podle aktuální epidemiologické situace COVID-19.

 

Děkujeme za spolupráci.